prowadzący



Janusz Szymański - pedagog, instruktor teatralny, wykładowca. Od 1986 roku zajmuje się technikami parateatralnymi z zakresu teatru, ekspresji ciała i ruchu, prowadził grupy teatralne w Zielonej Górze, Legnicy, Jeleniej Górze, Lublinie i obecnie w Radzyniu Podlaskim. W latach 1988 - 1991 uczestniczył w programie kształcenia liderów młodzieżowych prowadzonym przez Andrzeja Komorowskiego – ucznia Jerzego Grotowskiego. Od 1995 roku organizator i prowadzący Ogólnopolskich i Międzynarodowych Warsztatów Teatralnych „Dialogi” w Radzyniu Podlaskim. W 2000 roku ukończył kurs z improwizacji kontaktu w Bremie (Niemcy). W 2002, 2003, 2005r. prowadził międzynarodowe warsztaty teatralne w Egyek (Węgry). W 2005r. realizował unijny program teatralny z udziałem młodzieży z Polski, Rumunii i Węgier.  Od 1998r. prowadzi zajęcia z zakresu porozumiewania niewerbalnego (Ekspresja ciała) w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku „public relations”. Od 2005 roku wykładowca „Choreoterapii” na studiach podyplomowych (Art-terapia) na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Od 2010 roku wykładowca przedmiotu „Ćwiczenia muzyczno-ruchowe” oraz „Choreoterapia” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie Stały, długoletni współpracownik Centrum Arteterapii w Lublinie oraz Nieprzetartego Szlaku.  Od wielu lat prowadzi warsztaty międzynarodowe z zakresu pracy z ciałem (Polska, Niemcy, Ukraina, Węgry, Białoruś, Rumunia).  Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapii przez Sztukę.




 
Aneta Mostowiec -  ur. 30.01.1983 w Radzyniu. Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego. W 2007 roku ukończyłam 5 - letnie studia magisterskie na Akademii Świętokrzyskiej w Piotrkowie Trybunalskim, kierunek filologia polska ze specjalizacją dziennikarską. Ukończyłam studia podyplomowe pedagogiczne w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Od 2006 roku pracuję w tygodniku Wspólnota, na stanowisku dziennikarza.









Marcin Zylik – absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa oraz Muzykoterapia z elementami Arteterapii UMCS w Lublinie.  W latach 2001 - 2004 gitarzysta w Klubie Dobrej Piosenki prowadzonym przez Jana Kondraka, akompaniator na festiwalu FAMA w Świnoujściu 2003 - 2004. Obecnie nauczyciel  gry na gitarze w Społecznym Ognisku Muzycznym oraz twórca autorskich szkoleń  dla studentów i osób po studiach z zakresu integracji w grupie i relaksacji z wizualizacją. Nie wyobraża sobie pojedynczego dnia bez muzyki. Wciąż zgłębia wiedzę z przeróżnych dziedzin, by móc w przyszłości wykorzystać je w swym warsztacie pracy z osobami, które tego potrzebują. W najbliższym czasie planuje opanować wiedzę dotyczącą hipnozy i bajek terapeutycznych.


Dariusz Banul - ukończył studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Ma również wykształcenie muzyczne (jest absolwentem kierunku Jazz i Muzyka Estradowa a Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie). Podwójne wykształcenie skierowało go ku psychologii muzyki i muzykoterapii. Obecnie pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy z osobami chorymi psychicznie. Jest związany z lubelską sceną folkową. Koncertuje z zespołem folkowym „Kapela Drewutnia”, jako  muzyk sesyjny towarzyszył zespołowi „Jarzębina” w nagraniu płyty z kolędami „Od Kocudzy do Betlejem”. W 2012 roku wygrał międzynarodowy konkurs kompozytorski tworząc poloneza z okazji jubileuszu 40-lecia Zespołu Pieśni i Tańca ''Spotkanie" w Belgii.

 

Mirella Panek -  absolwentka wydziału Pedagogiki UMCS w Lublinie. Od 2007 pracuje jako pedagog młodzieży w Bursie Szkolnej. Ukończyła Studium Socjoterapii i Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Szkołę Dramy Stosowanej. W ramach realizacji projektów unijnych prowadzi grupy wsparcia dla osób dorosłych i warsztaty umiejętności psychospołecznych. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem grup socjoterapeutycznych z wykorzystaniem choreoterapii i dramy stosowanej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz